fbpx
 

Oferta fotografii ślubnej

Podczas reportażu staramy się nie reżyserować czy ustawiać, fotografujemy dyskretnie. Taki styl, pozwala Wam jak i gościom, spontanicznie cieszyć się tymi chwilami a nam rejestrować autentyczną radość, uzyskując wyjątkowe zdjęcia. Gdy realizujemy sesje, zawsze staramy się stworzyć coś nowego, unikatowego ale przede wszystkim indywidualnego. Po prostu, dobrze bawimy się razem z Wami, łapiąc te piękne chwile w ramy zdjęć :). Zaraz więcej o tym jak wygląda nasza oferta fotografii ślubnej.

Pracujemy w całej Polsce a pakiety w naszej ofercie obejmują szeroki zakres usług i produktów. Oczywiście, zmodyfikowana oferta fotografii ślubnej zgodnie Waszymi upodobaniami nie jest dla nas problemem. Wyślijcie zapytanie i przedstawcie swoje oczekiwania, zapraszamy do kontaktu :)

Stawiamy na indywidualny charakter każdego wydarzenia. W związku z czym, przed oddaniem albumu to Wy decydujecie o tym jakim materiałem, o jakim kolorze ma być oprawiony, dzięki czemu kolorystyka albumu może być spójna z oprawą wesela. Ponadto, macie bezpośredni wpływ na komponowanie albumu w kwestii kompozycji i doboru fotografii.

Jeśli oprócz naszej oferty fotografii ślubnej chcecie zobaczyć więcej, to zapraszamy na naszego bloga.


Co na blogu?

Dowiecie się tam jak uczucia i emocje nie mieszczą się w żadnej formie… czyli, jak wyglądają nasze sesje :).

Sesja ślubna. Splecione dłonie mówią więcej niż usta pełne słów. Ciepłe, pełne pasji spojrzenia jak i oczy zamknięte, aby łatwiej skupić się na emocjach. Unikanie farsy, pozy i pretensjonalności… Tak można opisać nasze obrazy.”

Poczytacie o miejscach, w których lubimy pracować

Każdy z tych obiektów mieści się w Wielkopolsce. Są to miejsca w większości przypadków przygotowane na mniejsze i średnie wesela, nastawione nie tylko na typową zabawę weselną, ale również na bardziej bankietowy, spokojny wymiar takiego wydarzenia będący dobrym klimatem do rozmów w gronie najbliższych. Każda wskazana sala weselna pozwala bez problemu zrealizować sesję w dniu ślubu. Ostatnią cechą każdego z tych miejsc jest to… że są klimatyczne. Nie są zmanierowane i nie są pompatyczne- czyli są lokalizacjami dla Par, które cenią sobie najbardziej w tym dniu emocje, uczucie i spotkanie z najbliższymi w przyjemnej atmosferze.

….o tym jakie mamy dla Was pomysły na sesję.

„Najbardziej lubimy realizować sesję w lasach, bo one są naszym naturalnym szumem w sercu :) Luźna, nieformalna sesja skupiająca się na Waszych emocjach i uczuciu zawsze będzie „na czasie”, ponieważ las jest tu niezmienną i będzie stanowił tło przyrody która niesie za sobą niezwykłą moc, a Wasze autentyczne spojrzenia pełne miłości też nigdy nie stracą na znaczeniu… bo są prawdziwe, jak las.”

Przedstawiamy tam na bieżąco nasze ulubione reportaże. przeglądnięcie ich pozwala Wam bliżej poznać jak wygląda materiał który oddajemy, ponieważ jest tam wiele zdjęć z jednego reportażu.