Sesja w dniu ślubu vol. 2

Sesja w dniu ślubu vol. 2

Sesja w dniu ślubu vol. 2

Nasz poprzedni wpis na blogu o sesji w dniu wesela cieszył się tak dużą popularnością, że finalnie został opublikowany na prestiżowym blogu ślubnym Bridelle.
Naiwnym by było nie skorzystać z tej dobrej passy aktualizując temat, bo przecież od zeszłego wpisu minął rok. W w tym czasie zdążyliśmy zebrać do naszego portfolio kolejne piękne zdjęcia z sesji plenerowych w dniu wesela.

W dniu ślubu czas płynie w innym tempie, w sumie to on nie płynie tylko galopuje. Często jest tak, że Pary mają wrażenie, że czas od przygotowań do tortu zleciał w godzinę.

Sesja w dniu ślubu jest magicznym zwalniaczem czasu. Pozwala oderwać się od zgiełku.

Wybieramy się wtedy w trójkę na maksymalnie paro nasto minutową sesję, najczęściej podczas zachodu słońca (podczas tak zwanej “złotej godziny”), aby nadać fotografiom dodatkowej nuty romantyzmu.

Sesja w dniu ślubu vol. 2

fotografia_slubna_poznan 8

Fotografia ślubna Krotoszyn

Kolejnym atutem, jaki daje sesja, jest możliwość zatrzymania w kadrze emocji towarzyszących temu wyjątkowemu dniu. Para nigdy nie będzie wyglądać tak samo jak w tej właśnie chwili.

Ta banalna kwestia porusza nie tylko takie aspekty jak wygląd bukietu ślubnego, fryzury, a przede wszystkim doskonale urozmaica zestaw zdjęć z tego dnia.

Sesja w dniu ślubu vol. 2

Sesja plenerowa fotograf poznań

Fotograf ślub gniezno

fotografia_slubna_poznan 9

ślub fotograf Poznań

Dzięki zrealizowanej sesji  można pozwolić sobie na to, aby sesja plenerowa dowolnego dnia była mniej glamour. Natomiast skupiła się bardziej na osobowości osób fotografowanych.
Pokazując je w ich naturalnym otoczeniu, w miejscach, które dla Pary są ważne.

Mowa tutaj np. o parku, w którym się spotykali, lesie, w którym lubią razem spacerować, plaży, na której Panna Młoda przyjęła oświadczyny.

Sesja tego typu powinna być realizowana bez pośpiechu i presji, taką swobodę uławtia materiał zrealizowany właśnie w dniu ślubu.

fotografia_slubna_poznan 2

Sesja w dniu ślubu vol. 2

No Comments
Post a Comment